Category: Albania

Auto, Aksesorë, Makina, Qira, Biznes dhe Karriera, B-to-B, Punësim, Pasuri të Paluajtshme, Veshje dhe Aksesorë, Aksesorë, Fëmijë, Bizhuteri, Burra, Gra, Kompjuter dhe Elektronikë, Konsumator, Hardware, Software, Supermarket, Veshje, dhurata, shtëpi, bizhuteri, argëtim, libra/revista, muzikë, video, familje, fëmijë, arsim, argëtim, kafshë shtëpiake, shërbime financiare, banka/tregti, karta krediti, hua, ushqim dhe pije, karamele, puro, gustator, Verë, lojëra dhe lodra, fëmijë, arsimore, elektronike, dhurata dhe lule, lule, dhurata, kartolina urimi, shëndet dhe bukuri, banjë/trup, kozmetikë, pajisje dhe shërbime mjekësore, recetë, vitamina, hobi dhe koleksione, art, ankande, Të koleksionueshme, shtëpi dhe banim, krevat/banjo, kopsht, përmirësim, kuzhinë, internet dhe në internet, zhvillim, pritje, takime në internet, programe, shërbime, veshje, libra, argëtim, produkte/shërbime të tjera, zyrë, pajisje, zyra në shtëpi, furnizime , Sport & Fitnes, Veshje, Koleksione, Pajisje, Telekomunikacion, Equ ipment, Distanca të gjata, Wireless, Udhëtim, Linja ajrore, Makinë, Hotel, Pushime.

Showing all 27 results

 • Ata menduan se nëna 47-vjeçare ishte e dashura e djalit të saj. Ajo zbulon sekretin e rinisë së saj

  Read more
 • Deri në 20 kilogramë nën 90 ditë!

  Read more
 • Si kam humbur 54 kg dhe kam mbajtur familjen, dashurinë dhe burrin…

  Read more
 • Ky burrë për pak sa nuk përfundoi në burg sepse atij iu rritën flokët nga tullac krejt papritur falë këtij produkti të mrekullueshëm!

  Read more
 • Dermali do t’ju ndihmojë të kuroni psoriazën shpejt dhe pa dhimbje, dhe lëkura juaj do të kthehet në gjendjen e saj të butë si mëndafshi.

  Read more
 • Nëse një person ka lytha në lëkurë, kjo do të thotë që kolonitë e parazitëve vdekjeprurës janë vendosur në organet e brendshme dhe ngadalë po hanë mishin e tyre.

  Read more
 • Kontrolli i një përqindje të sheqerit në gjak dhe trajtimi efektiv i diabetit janë mënyrat e parandalimit të sëmundjeve dhe shmangies së vdekjes

  Read more
 • Niveli i sheqerit në gjak është një shqetësim kryesor për njerëzit me diabet. Sheqeri i lartë në gjak, i njohur si hiperglicemia, ndodh kur niveli i sheqerit në gjak i një personi është mbi 180 miligram për decilitër.

  Read more
 • Një vajzë e re urologe më tregoi që kishte arritur të kuronte impotencën në meshkujt e moshave 60-70 vjeçare.

  Read more
 • Ka mijëra parazitë që jetojnë në mëlçinë, trurin, gjakun, mushkëritë dhe stomakun e njeriut. Pothuajse të gjithë jemi të rrezikshëm. Të gjitha fillojnë me erën e keqe të gojës.

  Read more
 • Ndihmë e madhe për mëlçinë: Produkti i vetëm që mund të shpëtojë mëlçinë nga dëmtimi i pashmangshëm

  Read more
 • “Kam në plan të jetoj 120 vjet“. Kampioni botëror 92-vjeçar na tregoi se si e zgjati jetën e tij dhe shpëtoi nga tensioni i lartë pa marrë ilaçe.

  Read more
 • Normalan pritisak već od prve upotrebe

  Një shqiptare e quajtur Suela J. lindi në Tiranë në 1896 dhe i mbijetoi revolucionit, dy luftërave botërore, komunizmit dhe të gjitha ish qeverive dhe presidentëve.

  Read more
 • Duboka hidratacija kože lica

  Ata menduan se nëna 47-vjeçare ishte e dashura e djalit të saj. Ajo zbulon sekretin e rinisë së saj

  Read more
 • Sot ne do t’ju tregojmë një histori interesante që tregon se si ndonjëherë ndodhin mrekullitë. Në të vërtetë, përparimet e fundit në shkencë janë shpesh arsyeja e vërtetë.

  Read more
 • Shampo Lossless Thuaji “ndal” rënies së flokëve!

  Read more
 • Placeholder

  ¡Foot Mask hará todo el trabajo por ti! Estos calcetines hidratan, alisan y suavizan la piel al instante. Prevención de grietas en la piel

  Read more
 • Sipas statistikave, mbi miliard njerëz vuajnë nga infeksionet mykotike që prekin thonjtë dhe lëkurën e këmbëve. Mënyra më e saktë për të diagnostikuar problemin është prania e erës së keqe.

  Read more
 • Sipas mjekëve në Klinikën Rajonale të Dermatologjisë: “Myku i thonjve shkakton infeksion në gjak dhe nekrozë. Ekziston një zgjidhje, por nuk është për të gjithë”.

  Read more
 • UROLOGU I NJOHUR: “INFLAMACIONI I PROSTATËS NUK ËSHTË THJESHT NJË DHIMBJE E PËRKOHSHME, PASI NJERIU MUND TË MOS E PËRBALLOJË KËTË INFLAMACION NË 10-14 VJET. KA GJITHNJË NJË ZGJIDHJE, POR JO PËR TË GJITHË”

  Read more
 • Do të doja të tregoja historinë e jetës time – mbase do t’ju ndihmojë të mos bëni të njëjtin gabim që bëra unë dhe do t’i kushtoni vëmendje problemeve vërtetë serioze.

  Read more
 • Smršajte 7-10 kg za mesec dana

  Kapsulat Quick Fit zhvillohen me kontribute nga qendrat e famshme të klinikave për shëndetin dhe ushqimin.

  Read more
 • На колко години изглеждаш? На колко години се чувстваш? Rechiol е ключът към хармонията на душата и тялото…

  Read more
 • Java e dytë ose e tretë. Prodhimi i testosteronit rritet. Seksi zgjatet me 1.5-2 herë. Java e katërt dhe javët e ardhshme. Seksi zgjatet me pushime minimale. Orgazma të forta për 5-7 minuta!

  Read more
 • Krema za povećanje grudi

  Fatkeqësisht, gjinjtë duken bukur vetëm kur jeni të reja. Me moshën ata bëhen gjithnjë e më të varur; shfaqen rrudhat dhe shenjat e shtrirjes.

  Read more
 • Ublažava bol i težinu u nogama

  Hey përshëndetje, ja ku jam përsëri! Dua të ndaj me ju gëzimin tim…Pavarësisht gjithckaje, ja dola të shpëtoj nga venat varikoze në vetëm 1 javë!!!

  Read more
 • Jedinstvena formula za zdrave i lepe noge

  Zbulimi sensacional i specialists izraelitë! Sipas studimeve, bukuria e këmbëve të femrës ndikon drejtpërsëdrejti në vetë-besimin tuaj. Gratë me këmbë të bukura ndihen më të qeta në krevat dhe janë më të gatshme të marrin pjesë në eksperimente seksuale!

  Read more