img
img
img
img
img

50%

попуст

img

ЧАЈ ЗА СЛАБЕЕЊЕ

GoSlim

Намалете 15 кг за еден месец + остварете стоп-ефект

Нема враќање на тежина по престанокот со користење

Побрзајте да го купите производот со 50% попуст

2400 MKD
4800 MKD
arrow

24-часовен систем Слабејте дење и ноќе!

img

Го засилува

метаболизам

img

Ја засилува

енергијата

img

Ги разградува

поткожните масти

img
img
img
img
img
img

GoSlim е резултат на двегодишно лабораториско истражување на Институтот за наука и технологија за храна во Скопје.

Тајната на виткото тело и долгиот живот

Будистичките монаси секогаш се истакнувале со виткоста и долговечноста и никогаш не се разболувале. Нивната тајна е чајот што редовно го пиеја. Подоцна, научниците открија дека затегнувањето на телото и согорувањето на мастите се главните својства на овој уникатен производ.

GoSlim е извор на анасон, сладунец, смрека, камилица, лист од глог, кора од крушина и ким. Овие супстанции ги стимулираат бета-рецепторите и го забрзуваат процесот на липолиза или разградување на поткожното масно ткиво. Исто така, GoSlim има апсорбирачки ефект. Го подобрува вашето целокупно здравје и функцијата на органите на дигестивниот тракт со чистење на телото од токсини.

Како делува GoSlim

img
1

1. седмица: адаптација

Го смирува вашиот нервен систем. Го подобрува вашиот сон. Го потиснува незаситниот апетит.

Слабеење: 2 – 4 кг

2

2. седмица: детоксификација

Го намалува задржувањето на вода и храна, го подобрува варењето на храната

Слабеење: 5 – 7 кг

3

3. седмица: борба против мастите

Ја забрзува оксидацијата и растворањето на липидите, а со тоа помага да се намалат масните наслаги и со тоа да се намали телесната тежина.

Слабеење: 8 – 12 кг

4

4. седмица: консолидирање на резултатите

Го зајакнува метаболизмот на јаглехидратите, трансформирајќи ги калориите во енергија, а не во масни наслаги. Вака се спречува дебелеењето, дури и ако внесот на калории е зголемен.

Слабеење: 13 – 15 кг

Холистичкиот пристап спречува враќање на телесната тежина.

Пробајте го GoSlim да видите како делува!

Никогаш не сте слабееле вака.

Нема потреба да броите калории!

GoSlim содржи уникатни суперхрани, смрека и сладунец, а тоа е она што го прави различен од обичниот чај што може да го купите во супермаркет. Овие природни супстанции го забрзуваат варењето и спречуваат апсорпција на јаглехидратите, со што стимулираат процесот на слабеење да биде 6 пати побрз од вообичаено.

Овие природни елементи го стимулираат природното согорување на мастите, што го прави 6 пати поинтензивен од вообичаено. Според податоците од истражувањата на научниците, исцрпувачките тренинзи не го дадоа истиот ефект.

img
img
img
img
img
img
Промени во тежината на учесниците во истражувањето:
1234

- намалени 5 – 8 кг

- намалени 8 – 12 кг

- намалени 12 – 15 кг

- намалени 15 кг и повеќе

*853 лица кои имале вишок тежина од 15 кг и повеќе доброволно учествувале во истражувањето на независен истражувачки центар.

img
img
img
img

GoSlim не е чудо!

За да го приготвите чајот, ставете лажица GoSlim во шолја и додадете 150 мл врела вода. Пијте го чајот 2 пати на ден после јадење. Пред да го испиете, оставете го да отстои и да се излади 5 – 7 минути .

Одвојте момент за себе. Уживајте во мирисот и вкусот на GoSlim

Неверојатен вкус! Најдобриот пијалак што некогаш сум го пробала!

img
img
img
img

Препорачан од специјалисти GoSlim – ослабете без диета

Им го препорачувам чајот за слабеење GoSlim на моите клиенти поради повеќе причини.

Најпрво, тој помага во постепеното намалување на телесната тежина, без оптоварување на телото. За разлика од сличните производи што доведуваат до агресивно слабеење на телото, коешто е штетно, GoSlim го подмладува телото, го прави поздраво и ви дава енергија.

Кога велам дека го прави вашето тело поздраво, всушност сакам да кажам дека го чисти вашето тело од токсини и ги намалува масните наслаги.

img

Никола Иванов

раководител на центар за слабеење, со 12-годишно искуство

Второ, GoSlim дава брзи резултати, со што стана лидер меѓу методите за слабеење. И третата причина е што GoSlim спречува враќање на тежината. За да го постигнете овој ефект, ви препорачувам третман со GoSlim еднаш на секои 6 месеци. Поентата е дека важно е не само да се изгуби вишокот тежина, туку и да се спречи нејзиното враќање. За жал, според статистичките податоци, 95% од луѓето не успеваат во тоа.

Не се пронајдени недостатоци на GoSlim при третманот на пациентите.

GoSlim против вишокот килограми – победникот е јасен!

img

Соња · Следете

МК, Скопје

img

300 допаѓања

Соња Го пијам веќе 2 месеци, правев паузи понекогаш. Сѐ на сѐ, ослабев 14 кг и апсолутно сум задоволна од резултатот. Покрај тоа, не само што исчезна вишокот тежина, туку и акните и поспаноста. Моето расположение и продуктивност се одлични сега, а не беше така долго време. Се чувствувам креативно, дури и повторно почнав да учам уметност.

#GoSlim #Slim

img

Иренa · Следете

МК, Битола

img

560 допаѓања

Иренa Сакам да ви напишам рецензија за GoSlim. Чајот има убав вкус. Богат вкус. Уживам да го пијам бидејќи, за разлика од другите чаеви во аптеките, не предизвикува рефлекс на повраќање и киселини во стомакот. Го пијам на работа преку цел ден и пред спиење. Ослабев 6,9 килограми во рок од 2 недели. Сметам дека тоа е одличен резултат.

img

Елена · Следете

МК, Прилеп

img

2.900 допаѓања

Елена Го сакам GoSlim. Го заменив вообичаениот чај со него. Правам шолја чај наутро и го пијам во тишина додека моето семејство спие. Патем, забележав дека немам причини да се грижам кога сите мои колеги од канцеларијата ќе се разболат. Претпоставувам дека овој чај исто така го стимулира мојот имунолошки систем. Го завршив третманот и ослабев 12 кг, но кожата не ми се опушти, напротив, сега е затегната. Се чувствувам како да сум 10 години помлада. Го препорачувам.

img

Мони · Следете

МК, Виница

img

42 допаѓања

Мони Постои филозофија зад чајот GoSlim. Тој е истовремено извор на корисни елементи. Витамини, минерали и антиоксиданси коишто се многу добри за вашето здравје. GoSlim не само што помага да се намали телесната тежина, туку и нѐ штити од слободните радикали. Згора на тоа, спречува болести поврзани со рак. Затоа верувам дека треба да го има во секој дом.

img

Кети · Следете

МК, Куманово

img

20 допаѓања

Кети GoSlim ме воодушеви. Пробав разни диети и сите беа неуспешни, но третманот со овој производ ми помогна да ослабам 9 кг без да ги сменам навиките во исхраната. Освен тоа, се чувствувам многу подобро, мојот тен се подобри, кожата не ми е сива и жолта, иако сум долгогодишен пушач (11 години).

img
img
img

Како се нарачува? GoSlim

img
1
Пополнете го формуларот за нарачки подолу

Пополнете го формуларот за нарачки и наведете ги вашите податоци за контакт

img
2
Почекајте да ве повика агент

Почекајте да ве повика агент за да ги разјасните деталите

img
3
Добијте го пакетот во одреденото време

Подгответе се да примате комплименти и да се вртат по вас на улица.

img
img
img
img
img

50%

попуст

img

ЧАЈ ЗА СЛАБЕЕЊЕ

GoSlim

Намалете 15 кг за еден месец + остварете стоп-ефект

Нема враќање на тежина по престанокот со користење

Побрзајте да го купите производот со 50% попуст

2400 MKD
4800 MKD
arrow