План за детоксификација – Јадете и губете килограми!
Ослабете 7 – 10 килограми месечно без да ги вратите!
Ослабете 7 – 10 килограми месечно
без да ги вратите!
Слабејте преку целиот ден!
Деноноќен систем
Ослободете се од вишокот маснотии во телото без да ја загубите мускулната маса
 • Подобрете го варењето
 • 100% природен
 • Забрзајте го вашиот метаболизам, дури и кога се одмарате
масни клетки пред масни клетки после
Резултати од
научното истражување

Карактеристиките за детоксификација и согорување на маснотиите на повеќе од 2000 прехранбени производи беа анализирани пред да се развие Apolloss. Врз основа на резултатите, се создаде единствена формула за детоксификација која делуваше во согласност со човечкиот биоритам.

Микроелементите го активираат процесот на чистење на организмот и го регулираат чувството на глад, додека органските киселини го забрзуваат согорувањето на маснотиите.

Започнете го денот со енергија
Apolloss
Една шолја дневно од Apolloss ќе го исчисти вашето тело и ќе го наполни со енергија

Apolloss ЌЕ НАПРАВИ ДА СЕ ЧУВСТВУВАТЕ ЕНЕРГИЧНО ВО ТЕКОТ НА ДЕНОТ!

Единствена комбинација на состојки која го поттикнува работењето на цревата. Формулата го регулира метаболизмот на организмот, го стимулира излачувањето на штетните производи и побрзото празнење на цревата.

Зелен чај (Camellia sinensis) + лимонова трева (Mellissae folium) + коприва (Urticae folium) + нане (Menthae piperitae folium) + маслинка (Oleae folium)
 • Го поттикнува варењето на храната
 • Го забрзува метаболизмот
 • Го забрзува согорувањето на мастите
 • Го намалува апетитот

Apolloss ЌЕ НАПРАВИ ДА СЕ ЧУВСТВУВАТЕ ЕНЕРГИЧНО ВО ТЕКОТ НА ДЕНОТ!

Apolloss
Што е толку уникатно во неговиот состав?

Вашето тело ќе се трансформира благодарение на специјалната комбинација на природни состојки што обезбедуваат енергија и го забрзуваат согорувањето на маснотиите

разлика во тежината, килограми

 • -15
 • -12
 • -10
 • -5
 • -3

месец

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Губење тежина
 • Обични диети
 • Apolloss

одржување на тежина, килограми

 • 80
 • 70
 • 60
 • 50
 • 45

месец

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Одржување тежина
 • Обични диети
 • Apolloss
Како се користи
 • Пијте од чајот еден до пет пати на ден.

 • Најдобри резултати се постигнуваат кога чајот се пие пред оброк и пред тренинг.

 • Препорачано време на употреба: 1 месец

Резултати
од пациенти

68 кг Пред

61 кг по 1 месец

55 кг по 2 месеци

51 кг по 3 месеци

Кате, 28 години

По породувањето се здебелив. Мислев дека ќе биде лесно да се ослободам од вишокот килограми, но продолжив да се здебелувам дури и откако испробав многу диети. Постојано бев гладна и нервозна. Откако го пробав Apolloss, веднаш почнав да се чувствувам подобро. Имав повеќе енергија во текот на денот и ноќе спиев подобро, стресот ми се намали и се ослободив од желбата за чоколадо и чипс (тоа беа моите омилени грицки). Како резултат на тоа, ја достигнав мојата идеална тежина за 2,5 месеци. Да не беше Apolloss, веројатно ќе ми требаше повеќе од една година!

Брзо губење на тежината во првите 2 недели
Повеќе од 12 кг
за 2 месеци

Овие резултати се постигнуваат благодарение на комбинацијата на два фактора: разградување на маснотии + исфрлање на токсините.

Токсините и непотребните производи ќе бидат исфрлени од телото во текот на првите недели од третманот.
Ова дава видливи резултати.

Во период од 2 недели, поткожното масно ткиво започнува да се разградува, нивото на алкалност во крвта се враќа во нормала и вашата крвна слика се подобрува. Процесот на слабеење може да ви изгледа бавен затоа што пред сè треба да се обнови вашето целокупно здравје.

Препорачан од
специјалисти

Катерина,
Нутриционист

Apolloss е хербален чај што значително и видливо го подобрува вашето здравје. Tоа можам да го кажам поради подобрените крвни слики кај моите пациенти. Ниско ниво на холестерол, стабилно ниво на шеќер, стабилни нивоа на протеини – резултатите од тестовите на крвта се совршени благодарение на Apolloss!

Apolloss
Изградете го вашето ново тело!
Што
велат корисниците

Слушнав за Apolloss пред 6 месеци. Тогаш тежев 90 кг. За само два месеци, изгубив 21 кг! Многу сум среќна! После тоа, процесот на слабеење стана побавен. И покрај тоа, сега тежам 63 кг и се чувствувам подобро од кога било.

Марија

Ослабев благодарение на Apolloss, пред околу една година. Најважно е што Apolloss не само што ми помогна да изгубам 20 кг, туку и го исчисти моето тело. Стомакот повеќе не ме боли, алергиите ми ги снема и секогаш сум полна со енергија.

Рената

Многу е добар! Го пијав веќе извесно време. Во моментов, можам да кажам само дека исчезна мојата навика постојано да грицкам нешто од здодевност.

Љубица

Го користам Apolloss една недела, но резултатите веќе се видливи. Моите фармерки веќе не ги чувствувам толку тесни.

Весна

Тренирав во теретана 2 години. Освен тоа, постојано бев на диета затоа што сакав да изгубам 48 кг. Беше навистина тешко. Решив да го испробам Apolloss затоа што веќе не знаев што да правам со мојот вишок килограми.

Роберт

Мојот колега секој ден пие Apolloss. Изгуби многу килограми! Премина од големина XL на S, така што можам да потврдам дека овој чај навистина делува. Поефикасен е од диетите и на крај вие сте победник.

Ружа

Го сакам чувството на леснотија што го дава Apolloss. Имам многу енергија во текот на денот! Кафето е минато сега. Јадам само природна храна и се чувствувам одлично.

Кате

Дааа! Apolloss е нешто супер! Изгубив 7 кг без напор за еден месец, дури и не забележав. Сега напорно вежбам за да ги дефинирам моите стомачни мускули.

Јосиф

Пијам Apolloss повеќе од еден месец и ослабев поради тоа. Малку по малку, ми се намали апетитот. Почнав да се чувствувам заситено кога јадам помали порции. Не бев на диета, само ја ограничив количината на шеќер и тесто. Како резултат на тоа, ослабев 12 кг. Мојот надвиснат стомак го нема веќе. Многу сум задоволна, со оглед на конструкцијата на моето тело.

Тања

Ако сакате само да изгубите килограми, тогаш овој чај ќе ви помогне, но не очекувајте премногу од него. Ако сакате да имате атлетско тело, мора да вежбате.

Даниела

Apolloss е мојата последна надеж! 10 години никако не можам да ослабам. Пробав сè. Го нарачав денес. Да видиме што ќе се случи.

Моника

Не можам да зборувам во име на другите, но јас сум многу задоволна. Apolloss навистина ми помогна! Изгубив 24 кг. Сега, сакам повеќе да спортувам! Порано не можев ни да сонувам за такво неверојатно тело.

Јана

Сакам да пијам Apolloss пред тренинг. Ми дава доволно енергија да ги завршам моите обврски подоцна!

Фросина

Цел живот се занимавав со спорт и од секогаш имав проблеми со половината и бутовите! Сакам совршено тело. Дојде време да започнам со пиење на Apolloss.

Соња

Apolloss – јадете и слабејте!
Apolloss
Имајте совршено тело без да му наштетите на вашето здравје.
-50%
Понудата завршува за:
Нарачајте
4800 MKD
2400 MKD
со вклучен ДДВ