Ky burrë për pak sa nuk përfundoi në burg sepse atij iu rritën flokët nga tullac krejt papritur falë këtij produkti të mrekullueshëm!

Anxhela J. |

E FAMSHME
9,774 SHIKIME

Ky person për pak sa nuk përfundoi në burg për një grindje, dhe e gjithë kjo u shkaktua nga disa qime të trasha në një vend tullac të sapoformuar! Gjëja më intriguese për pak sa nuk i ndodhi një banori të Gadishullit Ballkanik të quajtur Tomas F. Ai për pak sa nuk përfundoi pas hekurave dhe kaloi një kohë të mundimshme e të gjatë duke u përpjekur t'u provonte zyrtarëve të aeroportit se pasaporta e tij i përkiste vërtet atij!

Kjo situatë absurde i ka ndodhur një 40-vjeçari nga Ballkani, i cili donte të ndryshonte fotografinë e pasaportës, por nuk ia doli me kohë, dhe gjithçka sepse pamja e tij kishte ndryshuar në mënyrë drastike gjatë muajve të fundit. Ai ishte tullac në foton e pasaportës së tij, ndërsa personalisht kishte shumë flokë të trashë në kokë, pa asnjë lloj shenje të zonës pa flokë. Kështu përtacia e tij dhe mungesa e kohës shkaktuan një debat mes një burri dhe rojeve të sigurisë së aeroportit. Ata thjesht nuk mund ta besonin se njeriu që qëndronte para tyre ishte i njëjti burrë me atë në foton e pasaportës. Situata doli vërtet jashtë kontrollit kur një nga oficerët e policisë u përpoq t'i kapte flokët burrit për ta hequr sepse ata mendonin se ishte paruka.

Oficerët e sigurisë bënë shumë pyetje, kështu që Tomasi duhej të kalonte një kohë mjaft të gjatë atje. Por në fund, ai arriti të vërtetojë se njeriu në foto dhe ai vetë janë i njëjti person dhe se i ka rritur flokët pa iu nënshtruar një operacioni për mbjellje flokësh. Sekreti rezulton të jetë një produkt që vetëm pak njerëz e dinë, por që funksionon aq efektivisht sa Tomasi mund të ketë sërish flokë të trashë dhe voluminoz.

Në atë kohë më kapën papritur disa oficerë në aeroport. Ata u përpoqën të më preknin flokët, gjë që më befasoi dhe më bëri të mos ndihesha rehat. Më pas më çuan në dhomën e sigurisë dhe më bënë shumë pyetje për gjendjen time aktuale të flokëve. Në foton e pasaportës, jam pa flokë, tullac, por kam arritur t'i rrit përsëri flokët në një kohë të shkurtër. Në atë dhomë, ata u përpoqën të më hiqnin flokët nga koka dhe madje më pyetën se ku mund ta bëja këtë transplant flokësh të përsosur. Ndonjëherë qeshja me vete kur kujtoja këtë ngjarje absurde.

Dyshimi i oficerëve në atë kohë ishte i kuptueshëm. Vetëm krahasoni flokët e mi në foton e pasaportës 5 vjet më parë dhe tani! Është vërtet e pabesueshme!

Oficerët e sigurisë bënë shumë pyetje, kështu që Tomasi duhej të kalonte një kohë mjaft të gjatë atje. Por në fund, ai arriti të vërtetojë se njeriu në foto dhe ai vetë janë i njëjti person dhe se i ka rritur flokët pa iu nënshtruar një operacioni për mbjellje flokësh. Sekreti rezulton të jetë një produkt që vetëm pak njerëz e dinë, por që funksionon aq efektivisht sa Tomasi mund të ketë sërish flokë të trashë dhe voluminoz. Në atë kohë më kapën papritur disa oficerë në aeroport. Ata u përpoqën të më preknin flokët, gjë që më befasoi dhe më bëri të mos ndihesha rehat. Më pas më çuan në dhomën e sigurisë dhe më bënë shumë pyetje për gjendjen time aktuale të flokëve. Në foton e pasaportës, jam pa flokë, tullac, por kam arritur t'i rrit përsëri flokët në një kohë të shkurtër. Në atë dhomë, ata u përpoqën të më hiqnin flokët nga koka dhe madje më pyetën se ku mund ta bëja këtë transplant flokësh të përsosur. Ndonjëherë qeshja me vete kur kujtoja këtë ngjarje absurde. Dyshimi i oficerëve në atë kohë ishte i kuptueshëm. Vetëm krahasoni flokët e mi në foton e pasaportës 5 vjet më parë dhe tani! Është vërtet e pabesueshme! Shkurtimisht, flokët filluan të më bien kur isha 33 vjeç dhe u bëra tullac jo shumë kohë pas kësaj. Kam provuar shumë trajtime dhe mjete të tjera që mund të shtojnë prodhimin e hormoneve të flokëve, por nuk kam pasur rezultate të rëndësishme. Unë gjithashtu nuk kisha para të mjaftueshme për procedurën e mbjelljes së flokëve dhe pothuajse hoqa dorë dhe thjesht pranova faktin që do të isha tullac përgjithmonë. Por me kalimin e kohës, gjendja ime u bë një problem më i dukshëm. Kur doja t'i afrohesha femrave, më duhej ta fshihja pasigurinë time duke mbajtur një kapele. Është vërtet e trishtueshme, apo jo?

Vuajta për shkak të tullacisë time derisa më në fund arrita të kisha flokë të shëndetshëm siç janë sot. Dhe zgjidhjen e problemit e gjeta thjesht rastësisht. Në atë kohë, shkova në shtëpinë e mikut tim dhe pashë në dollapin e tij një produkt që stimulon rritjen e flokëve. Miku im ka flokë të gjatë dhe të bukur tani. Por mesa duket edhe ai kishte të njëjtin problem me flokët si unë. Dhe pasi kërkoi një zgjidhje për një kohë të gjatë, më në fund gjeti produktin për të rifituar flokët. Në vetëm një kohë të shkurtër, produkti jep rezultate mbresëlënëse. Ai e mbajti pakon në dollap dhe për shkak se funksionoi kaq shpejt dhe me efikasitet, harroi se i kishte pasur ndonjëherë nevojë për një produkt të tillë për t'i rritur flokët përsëri.

Pa u menduar dy herë, e pyeta menjëherë se ku e kishte blerë atë produkt. Thashë me vete; rezulton se ka ende një rrugëdalje për problemin tim të flokëve. Nëse produkti mund të ndihmojë mikun tim, ndoshta mund të më ndihmojë edhe mua? Emri i këtij produkti është Cristyler dhe shoku im i dha lidhjen për tek faqja zuyrtare e Cristyler E porosita menjëherë dhe nuk pendohem kurrë që e përdora.

Gjendja e flokëve sigurisht që nuyk ndryshoi menjëherë. Në javën e dytë pas përdorimit të tij, vura re se filluan të shfaqen qime të dendura dhe të holla. Derisa më në fund, flokët e rinj mbuluan plotësisht pa flokë në mes të kokës sime! Ky ndryshim madje bëri që miqtë dhe kolegët e mi të mos më njihnin. Arriti puna deri aty sa dikush më pyeti nëse kisha paruke. Unë iu përgjigja menjëherë se, natyrisht, nuk mbaj asnjë parukë. Pas kësaj, dikush madje u përpoq të më tërhiqte flokët kur doja të ndërroja foton e pasaportës! Edhe pse ka gjysmë viti që nuk e kam përdorur Cristyler , sërish mund ta shijoj efektin. Unë jam shumë i kënaqur! Edhe nëse për këtë më duhej të kaloja orë të tëra në dhomën e sigurisë duke u shpjeguar se personi tullac në foton e vjetër të pasaportës dhe unë ishim të njëjtët persona.

Cristyler nuk shitet në farmaci sepse farmacitë nuk duan të humbasin fitime

Pas intervistimit të Tomasit, ne kontaktuam kreun e laboratorit ku prodhohet produkti Cristyler . Ai zbuloi një fakt befasues! Samueli na tha se edhe pse produkti është efektiv dhe shumë prova klinike kanë vërtetuar efektivitetin e tij, prodhuesit kryesorë dhe zinxhirët ekzistues të farmacive nuk janë të gatshëm ta shpërndajnë Cristyler për shqoërinë!

“Më kujtohet shumë mirë që pas përfundimit të fazës së parë të provave klinike, ne morëm një presion të madh nga mafia farmaceutike, e cila kërkoi uljen e efektivitetit të produktit dhe rritjen e çmimit shumëfish për të mos ndikuar në treg dhe shitjen e barnave të tjera.

Megjithatë, si praktikues shëndetësorë, ne e kemi absolutisht të ndaluar të kryejmë akte të tilla të mjerueshme. Ne i përmbahemi parimit tonë sepse e dimë se tullacia është një problem që prish jetën e miliona njerëzve. Studimi ynë mund t'i ndihmojë njerëzit t'i zgjidhin këto probleme me një kurë trajtimi! Si rezultat, pavarësisht se kanë certifikatat e nevojshme, zinxhirët e mëdhenj të farmacive nuk janë të gatshëm të shesin Cristyler , nga frika se ilaçi do të bëhet konkurrencë për produktin e tyre. Në të kaluarën, ky ilaç shpërndahej vetëm gojarisht, por tani ne kemi prodhuar Cristyler , i cili mund të blihet direkt nga fabrika me një çmim të ulët.

Zyrtarët e farmacisë nuk pranuan të komentojnë

Kur intervistuam Samuelin, u përpoqëm të kontaktonim edhe përfaqësues nga disa farmaci të mëdha për të zbuluar se si një product kaq efektiv kundër tullacit nuk mund të blihet në dyqanet e tyre. Mirëpo, me të dëgjuar emrin Cristyler , të gjithë i kanë dhënë fund bisedës dhe kanë refuzuar të vazhdojnë më tej intervistat. Ekziston vetëm një përfaqësues nga bordi i farmacisë, i cili është në mënyrë anonime i gatshëm të japë arsyet pse nuk duan ta shpërndajnë Cristyler . Sipas tij, të gjitha zinxhirët e farmacive janë të ndaluar të shesin këtë produkt. Ai nuk dha asnjë arsye të qartë për këtë, por ai argumentoi se kjo lidhet me konkurrencën dhe të ardhurat. Cristyler është i lirë dhe funksionon në mënyrë më efektive se barnat e tjera, kështu që nuk i sjell përfitim palës që e shet atë.

Konkluzioni

Shkencëtarët meritojnë vlerësimet dhe nderimet më të larta për kërkimin që kanë bërë. Megjithatë, është vërtet për të ardhur keq që asnjë kompani nuk është e gatshme të shesë Cristyler , duke e bërë kështu këtë produkt efektiv shumë pak të njohur. Nga ana tjetër, medikamente që nuk janë shumë efektive, të shtrenjta dhe kanë shumë efekte anësore, reklamohen shumë në media të ndryshme. Gjithashtu, në emër të redaktorit, duam t'ju kujtojmë gjithashtu të stiloni flokët me mençuri, në mënyrë që incidenti absurd që i ndodhi Tomasit të mos ju ndodhë edhe juve kur të ndryshoni fotot e pasaportës.

Mbajtja e një trupi të shëndetshëm kërkon këmbëngulje dhe kujdes të vazhdueshëm. Një kuti me pilula vetëm do t'ju bëjë të ndiheni më mirë dhe jo do t'ju shërojë plotësisht. Për përdorim afatgjatë, si dhe për qëllime të kursimit të kostos, ju sugjeroj ta blini prpduktin në një paketë të kombinuar.

PRODUKTI ËSHTË CERTIFIKUAR, NR. NA18201001233

Numri i produkteve të mbetura me zbritje:

18 Pakot

Formulari zyrtar i porosisë

Nr. 11,982 nga 12,000 /

Për të marrë Cristyler me 50% zbritje, shkruani emrin dhe numrin tuaj të telefonit në kolonën më poshtë dhe klikoni butonin "POROSIT"

Çmimi i vjetër: 9600 ALL

Çmimi i ri: 4800 ALL /produkt

Duke klikuar butonin "porosi", ju konfirmoni që keni lexuar Politikën e Privatësisë dhe Termat dhe Kushtet dhe jepni pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave tuaja personale.

By clicking the "order" button you confirm that you have read Privacy Policy and Terms&Conditions; and give your consent to the procession of your personal data.

Periudha e pranimit të formularit të porosisë përfundon në: 6:15

Konkluzioni


Pëlqeje
87%
Kaget
2%
Sedih
10%
Qesharak
1%
347 komente
Rubin P.

Është një histori qesharake! Ata nuk ju besuan realisht, apo jo? Hahaha mund ta imagjinoj si mudn të ishte! =)))

Pëlqeje - Përgjigju - 196
Andi L.

Oh, më në fund gjeta një artikull për Cristyler në internet! Deri më tani, e kisha të vështirë të kuptoja se ku ta bleja!

Pëlqeje - Përgjigju - 59
Besmir T.

Dakord! Ka shumë pak informacion për këtë produkt! Ai në vetvete është i shkëlqyeshëm. Pjesa tullace e kokës sime është mbuluar plotësisht me flokë të rinj!

Pëlqeje - Përgjigju - 276
Timi

Mafia farmaceutike është e tmerrshme! Për shkak të kësaj situate, shëndeti ynë është në rrezik! :(((

Pëlqeje - Përgjigju - 59
Dritan A.

Djema, jam 42 vjeç, a mendoni se nuk është vonë për të përdorur Cristyler?

Pëlqeje - Përgjigju - 108
Jetmir K.

Sigurisht, nuk është vonë, jam 45 vjeç dhe ky është rezultati im në 3 muaj

Pëlqeje - Përgjigju - 202
Kujtim K.

Histori qesharake. Por, oficerët pasaportë duhet të kenë luajtur mendsh... situata mund të ishte zgjidhur më shumë qetësi.

Pëlqeje - Përgjigju - 101
Sajmira

Produkti nuk është i dobishëm vetëm për burrat. Vetëm shikoni rezultatet e mia:

Pëlqeje - Përgjigju - 189
Izabela A.

Nëse shikoni fotot para dhe pas, ato me të vërtetë duken si dy njerëz të ndryshëm. As vetë nuk mund ta besoj!

Pëlqeje - Përgjigju - 53
Redi

Kendshëm! Faleminderit për historinë dhe lidhjen për të blerë produktin. Faleminderit shumë!

Pëlqeje - Përgjigju - 49
Mentor G.

Dhe si ishte rezultati? A ndihmon?

Pëlqeje - Përgjigju - 14
Keli

ja fotot e mia para dhe pas, thjesht gjykoni vetë nëse ju ndihmon apo jo :)

Pëlqeje - Përgjigju - 253
Ariana D.

Uou, rezultati është e mahnitshme! Çfarë produkti fantastik!

Pëlqeje - Përgjigju - 114
Hajdar

Tani e kuptoj pse farmacitë shesin produkte joefektive me çmime shumë të larta… Ata e bëjnë këtë vetëm për përfitime që ne të vazhdojmë të blejmë prej tyre dhe të shpenzojmë të gjitha paratë tona duke u përpjekur të përmirësohemi.

Pëlqeje - Përgjigju - 98
Ardit T.

Tani është ende me 50% ulje. Kam arritur ta porosis.

Pëlqeje - Përgjigju - 105