Black Latte

Deri në 20 kilogramë nën 90 ditë!

  • Përshpejton metabolizmin
  • Djeg yndyrën
  • Rregullon oreksin tuaj
  • Pastron trupin

Produkt tërësisht natyral që përmban ekstrakte të:

100% NATYRORE

Qymyr të aktiviyuar kokosi

Pikolinat kromi

L-carnitine

Produkt i ri revolucionar për humbje peshe

Black Latte është një zgjidhje unike për epideminë e mbipeshës! Formula e tij unike dhe plotësisht natyrale mundëson eliminimin e shkaqeve kryesore të peshës së tepërt të trupit dhe ju lejon të rregulloni metabolizmin tuaj, duke arritur kështu humbje të qëndrueshme të peshës!

Rifitoni format! Porosisni Black Latte sot!

Black Latte përmban ekstrakte natyrale të bimëve të njohura me shekuj për efektet e tyre të dobishme.


Trupi juaj është vazhdimisht i ekspozuar ndaj ndikimeve të ndryshme negative:

Black Latte ndihmon në eleminimin e efekteve negative të stilit të dobët të jetesës!

4 mënyra me të cilat Black Latte ndihmon trupin tuaj:

Rregullon oreksin

Detoksifikon trupin tuaj

Përshpejton djegien e dhjamit

Përmirëson funksionimin e traktit tretës

Si funksionon Black Latte?

Ekstraktet bimore të këtij produkti kombinojnë efekte të ndryshme në mënyrë që të arrijnë ndikimin maksimal. Disa përbërës janë për të rregulluar oreksin dhe për të eleminuar mbi-ushqyerjen, disa për të përmirësuar funksionimin e zorrëve, të tjerët për të rritur sekretimin e toksinave nga trupi, dhe disa të tjera përshpejtojnë djegien e yndyrës së grumbulluar dhe rregullojnë metabolizmin e sheqerit në trup.

Ky produkt siguron humbje të përhershme të peshës së tepërt pa e ekspozuar trupin në stres shtesë.

Produkti më i mirë për humbjen e peshës

Black Latte është i vetmi produkt që më ndihmoi vërtet! Kam humbur 15 kilogramë dhe tani ndihem mirë! Maria, 34 vjeç, Shkodra
Kam provuar të gjitha llojet e dietave dhe produkteve dietike. Asnjë prej tyre nuk pati efekte! Atëherë mësova për Black Latte! Suzana, 42 vjeç, Tiranë
Mbipesha filloi të shkaktojë probleme serioze me shëndetin tim. Hipertensioni, trigliceridet, kolesteroli, etj. Doktori më këshilloi të provoja Black Latte. Vetëm 3 muaj më vonë, unë jam një person i shëndetshëm sërish! Mishel, 40 vjeç, Vlorë

Porosite Black Latte

Ofertë speciale! 50% zbritje!

90 EUR

45 EUR

Oferta skadon në:

Duke klikuar butonin "porosi", ju konfirmoni që keni lexuar Politikën e Privatësisë dhe Termat dhe Kushtet dhe jepni pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave tuaja personale.

By clicking the "order" button you confirm that you have read Privacy Policy and Terms&Conditions; and give your consent to the procession of your personal data.