Tag: Parazol

Parazol

Showing all 3 results

 • Ka mijëra parazitë që jetojnë në mëlçinë, trurin, gjakun, mushkëritë dhe stomakun e njeriut. Pothuajse të gjithë jemi të rrezikshëm. Të gjitha fillojnë me erën e keqe të gojës.

  Read more
 • Imate akne, bubuljice, ranu ćelavost, seboreju?

  Imate akne, bubuljice, ranu ćelavost, seboreju? Nokti vam se lome i listaju? Muče vas česte angine, polipi, tonzilitis, sinuzitis, malaksalost i česta oboljenja urogenitalnog sistema? Imate parazite u organizmu ili sumnjate na to?

  Read more
 • Imate akne, bubuljice, ranu ćelavost, seboreju?

  Nokti vam se lome i listaju? Muče vas česte angine, polipi, tonzilitis, sinuzitis, malaksalost i česta oboljenja urogenitalnog sistema? Imate parazite u organizmu ili sumnjate na to? Parazol je pouzdano sredstvo protiv parazita! Potpuno će ukloniti parazite i crevne gliste iz vašeg tela u roku od 30 dana.

  Read more