време
+26 или
Прогноза за наредните 14 дена
+24 или
оваа вечер
+24 или
вечерва
Најнови вести Објавено

На маж не му било дозволено да се качи во авион поради неговиот дигнат пенис

Елена Грујовска, Нашиот репортер

Царинските службеници на аеродромот во Скопје го уапсиле 41-годишен актер и новинар С.М., кој дошол од Италија под обвинение дека превезува забранети предмети. Царинските службеници забележале подуеност во неговите панталони. Откако сфатиле за што се работи, останале без зборови. Како што се произлезе, тие не сфатиле дека наводниот безбедносен ризик е огромен дигнат пенис.

Тој ден, С.М. бил во Скопје поради работни обврски. На контролниот пункт цариниците веднаш забележале дека нешто не е во ред и побарале од патникот неколку пати да помине низ скенерот, но не откриеле ништо. На крај, полицајците го замолиле да се соблече. Откако го виделе, останале едноставно занемени…

С.М., сопственикот на најголемиот пенис во светот:

Во тој момент мојот пенис беше свртен кон левата нога. Еден од службениците ме праша дали џебовите ми се празни. Реков „Да“. Потоа ме праша што е тоа испакнатото од панталоните. Тивко му одговорив дека тоа е мојот пенис.

Откако сфатиле за што се работи, цариниците биле принудени да му се извинат на таквиот специјален патник.

С.М.
@Superman
Очигледно, полицајците беа посрамотени од нивното откритие повеќе отколку јас од нивното претресување
13:55
697 1.785 луѓе зборуваат за ова

– напиша С.М. на својот профил на Твитер

наши вести
@AntiChristWire
Еве како изгледа неговиот пенис кога е дигнат.
16:17
459 270 луѓе зборуваат за ова

При претресот на багажот, полицајците пронајдоа неколку пакувања со растителен чај GoPotent. Тоа е многу популарен производ за зголемување на пенисот. С.М. морало да признае дека испил чаша од овој чај 30 минути пред да пристигне на царина.

Овие извонредни физички карактеристики и издржливост не се дар од природата, туку од GoPotent! Очигледно е дека чајот навистина делува бидејќи пенисот не се спушта дури и при стресна ситуација.

Пред
Потоа

Сепак, тој не сака да зборува за тоа.

С.М.
@Superman
Како и зошто ми е тврд е моја лична работа. Сега можам да се пофалам со тврд пенис, дури и порно глумците ми завидуваат!
19:35
697 1.87 луѓе зборуваат за ова
Патем, GoPotent се продава преку интернет. Еве го линкот. Користете го, но бидете внимателни на аеродромите.
4800 MKD
2400 MKD
Коментари
оставете коментар
Александар /
Леле, дечко, пенисот ти е неверојатен! Во таква ситуација, мојот не би останал тврд. Неверојатно! Сигурно ќе нарачам, го сакам и јас!
оставете коментар
Емил /
Прекрасно, природен чај, без хемикалии, треба да се испроба.
оставете коментар
Марко /
Долго време пиев GoPotent. Порано имав проблеми, пенис ми паѓаше за време на секс, понекогаш и воопшто не можеше да се крене. Мојата сопруга не знае каде да се скрие од мене, ми се чини дека ја ебев до смрт!
оставете коментар
Натали /
Можам да им ги замислам лицата на царинарниците кога виделе што криеш во панталоните. Можеби нивните пениси не се баш способни.
оставете коментар
Илија /
Браво, пријателе! Си ги исплашил царинарниците до смрт. Кутрите навистина мислеле дека имаш граната во панталоните!
оставете коментар
Фросина /
Леле, би сакала да запознаам дечко како тебе.
оставете коментар
Михаил /
Дознав за овој чај неодамна, но се плашев да го нарачам, мислев дека е измама. Сега веќе веќе една недела го пијам и забележав значителен напредок. Наутро ми е дигнат, а истото се случува и кога гледам привлечни девојки... Задоволен сум од резултатот, ќе продолжам да го пијам.
оставете коментар
Оливер /
Имам прилично тврд пенис и ерекцијата трае долго, барем 10-15 минути, но понекогаш тоа не ѝ е доволно на мојата девојка, вели дека не може да сврши со мене. Дали некој имал слични искуства?
оставете коментар
Перо /
Другар, изгледа дека сè е во ред со тебе, но жените никогаш не се задоволни. Пробај го GoPotent. Ќе ти помогне да го продолжиш времетраењето на сексот. Верувај ми, твојата девојка ќе го цени тоа!
оставете коментар
Ирена /
Како да разговарам со мојот сопруг и да го убедам да го проба овој чај? Тој смета дека сè е во ред со нашиот сексуален живот, но јас не сум задоволна.
оставете коментар
Зорица /
Не треба да го прашуваш, само купи го. Кажи му дека е обичен чај. Така направив јас со мојот сопруг, порано сексот траеше 5 минути, а сега тој е пастув во креветот. Мисли дека тоа е поради него.