pic

Deep Inhale

Дишете слободно

Чај со екстракт од подбел (Farfarae folium) за здравје на респираторниот систем

pic
попуст
50%
4800 MKD
2400 MKD
pic
picpic
pic
picpic
pic
pic
Опасноста е поблиску отколку што мислите
Секој ден, повеќе од 1.500 литри воздух поминуваат низ респираторниот тракт; овој воздух е исполнет со штетни нечистотии, канцерогени честички, вируси и бактерии што се таложат во белите дробови и полека го трујат организмот.
pic
Deep Inhale содржи гликозиди, сапонини, танини, каротеноиди и стероли, коишто имаат ефект на искашлување, создавање заштитен слој и омекнување. pic
pic

Deep Inhale е колекција на чаеви, којашто содржи подбел, црн слез, бел слез, кинески сладунец и анасон. Овој уникатен и природен производ ги олеснува последиците од респираторните заболувања и го штити респираторниот систем.

pic Ова го скратува животниот век од 7 до 10 години!
pic
pic
Секој ден, повеќе од 1.500 литри воздух поминуваат низ респираторниот тракт; овој воздух е исполнет со штетни нечистотии, канцерогени честички, вируси и бактерии што се таложат во белите дробови и полека го трујат организмот.
pic
pic Ова го скратува животниот век од 7 до 10 години!
pic

Deep Inhale е колекција на чаеви, којашто содржи подбел, црн слез, бел слез, кинески сладунец и анасон. Овој уникатен и природен производ ги олеснува последиците од респираторните заболувања и го штити респираторниот систем.

Deep Inhale содржи гликозиди, сапонини, танини, каротеноиди и стероли, коишто имаат ефект на искашлување, создавање заштитен слој и омекнување. pic
pic
pic
pic

Тој е моќен природен антиоксиданс којшто ги чисти органите за дишење од бактерии, канцерогени честички и смолести материи.

pic

Покрај тоа, колекцијата на чаеви го зајакнува ослабениот имунолошки систем и го спречува развојот на бронхопулмонарни инфекции.

pic

Deep Inhale

Чај за прва помош

pic
Спречува

Ја потиснува главната активност на штетните микроорганизми (вируси, бактерии и габи)

pic
Олеснува

Ги олеснува последиците од хронични заболувања на респираторниот систем. Елиминира гушење од кашлица, го отстранува шлајмот и го намалува едемот на мукозата

pic
Штити

Има имуномодулаторно дејство и го намалува ризикот од инфекција за време на сезонски епидемии. Ја намалува чувствителноста на разни алергени

pic
За пушачи

Вклучувајќи ги и поранешните и пасивните. Го чисти респираторниот тракт од чад од тутун, смолести материи и урбан смог

Deep Inhale

Филтер за вашите бели дробови

pic

Вака изгледаат вашите бели дробови без чистење

pic

Вака ќе изгледаат по 3 недели користење на Deep Inhale

pic

Белите дробови по 1 третман со Deep Inhale

Регистрација за нарачка
4800 MKD
2400 MKD
попуст
50%
Отклучете го вашиот втор здив. Откријте го Deep Inhale

Според статистичките податоци за 2019 година, заболувањата на респираторниот систем одземаат 30% од вкупниот број патологии, а инциденцата на бронхопулмонарни и респираторни инфекции е зголемена за 28%.

Респираторните органи секојдневно страдаат од загадената животна средина, штетните емисии на фабриките, алергените во домаќинството и пушењето. Телото не може да биде силно без надворешна поддршка.

На моите клиенти им го препорачувам третманот со Deep Inhale. Ова е најприфатливиот и најбезбедниот метод за отстранување на токсичните материи што се насобираат во белите дробови на организмот со години. Покрај тоа, Deep Inhale ги зајакнува заштитните својства на клетките и ги штити од надворешни микроорганизми и вируси. Ова е многу важно за време на периодот на епидемија на грип и САРС.

Овој производ не содржи синтетички состојки, за него не е потребен лекарски рецепт, а ви помага да се ослободите од непријатна кашлица што ве задушува и го олеснува третманот на хроничните болести. Антиоксидансите, стеролите, каротеноидите, гликозидите и сапонините се корисни за респираторниот систем исто како инхалациите и пешачењето на свеж воздух во зимзелена шума. Затоа, ако живеете далеку од природата, треба да го користите Deep Inhale.

picpic
pic
Лазар Ристов
натуропат, хербален доктор
pic

Deep Inhale

Рецензии од корисници

Рецензија/Deep Inhale
pic
Марко
4.9 pic
За мене, бидејќи сум пушач веќе 20 години, Deep Inhale ми е како втор здив. Како што ми препорача мојот лекар, после два третмани со Deep Inhale почнав да живеам повторно и да дишам слободно. Веќе ја немам онаа кашлица која порано го нервираше целото мое семејство.
pic
18.02.2020 г.
Рецензија/Deep Inhale
pic
Андреј
5.0 pic
Долго време сакав да се откажам од пушењето. Се консултирав со мојот лекар. Тој ме советуваше да го пробам Deep Inhale, којшто ќе ми ја потисне „желбата за никотин“. Додека го користев, воопшто не ми се допаѓаше пушењето. За една недела ја искашлав целата нечистотија од белите дробови. Подоцна престанав да кашлам комплетно и ми беше полесно да дишам. Почнав да разликувам мириси, отежнатото дишење го снема. Сега на цигарите се присетувам како на лош сон, иако претходно пушев 20 години. Ако не беше Deep Inhale, никогаш немаше да успеам да ги откажам.
15.03.2020 г.
Рецензија/Deep Inhale
pic
Јулија
4.8 pic
Ова е одличен производ за оние кои често се болни. После еден третман со Deep Inhale минатата година, не сум била болна. Покрај подобрувањето во дишењето, забележав дека дури и мојот осет за вкус се подобри, исчезна лошиот здив и непријатната кашлица. Исто така, сакам да истакнам дека го снема осипот од грбот и лицето. Овој чај му ги дадов на татко ми кога имаше бронхитис и, според него, тој е подобар од другите апчиња што му ги препишал лекарот. Кашлицата престана да го вознемирува речиси веднаш.
10.05.2020 г.
Рецензија/Deep Inhale
pic
Моника
4.7 pic
Брат ми работи во фабрика, го користеше овој чај за да си ги исчисти белите дробови. Рендгенот покажа дека неговите бели дробови се целосно чисти, како на дете, и покрај тоа што работи во фабрика, вдишува прашина, хемиски испарувања и други нечистотии.
pic
18.05.2020 г,
Рецензија/Deep Inhale
pic
Даниела
5.0 pic
Отидов на страницата за да нарачам уште неколку пакувања од овој производ за целото мое семејство. Самата го почувствував ефектот. Кога сите мои колеги почнаа да се разболуваат, јас бев комплетно здрава. Совршен е за време на пандемија. Искуството покажува дека имунолошкиот систем треба да се зајакне, бидејќи ние редовно го уништуваме.
12.06.2020 г.
picpic

Deep Inhale

Како се користи?

pic
лажица чај
pic
дневно
pic
дена
Во случај на чести настинки, хронични респираторни заболувања и зависност од никотин, повторете го третманот по пауза од 14 дена

Deep Inhale

попуст
50%

Нарачајте со попуст сега

pic
Пополнете краток формулар на веб-страницата
pic
Почекајте нашиот менаџер да ви се јави за да ги разјасните деталите
pic
Платете за чајот Deep Inhale по приемот

Deep Inhale

Дишете слободно

Не пропуштајте ја шансата да се погрижите за себе и за своите најблиски!

Купете Deep Inhale со 50% попуст
Специјалната понуда завршува за:
часа
минути
секунди
pic
Регистрација за нарачка
4800 MKD
2400 MKD
попуст
50%