Zbulimi sekret i rritjes së madhësisë së penisit tuaj +3,2 cm në javë

I dashur lexues

Më në fund! Këtë mund ta ndajmë me ju..

Për 2 muajt e fundit ne kemi punuar mbi këtë sekret dhe mezi presim t'ju tregojmë për të.

Nëse keni qenë lexues për një kohë të gjatë, e dini që ne shpesh ndajmë informacion mbi kurat dhe trajtimet natyrale - të treguara nga shkenca se funksionojnë - që, për një arsye ose një tjetër, nuk përfliten nga rryma kryesore.

Dhe sot ne do të ndajmë me ju histori se si suplementi dietik ka ndihmuar mbi 9000 burra ta rritin me 2-4 CM dhe kanë përmirësuar qëndrueshmërinë dhe besimin e tyre seksual. Gratë dhe të dashurat e tyre po e quajnë këtë zbulim “Krijuesi i Fshehtë i Pornove” për shkak të bishës seksuale që janë bërë partnerët e tyre.

Për shkak të këtyre pretendimeve, ne vendosëm të kryejmë hetimin tonë dhe të vërtetojmë sigurinë dhe efektivitetin e këtij produkti.

FREDI DHE MARIA
35 vjeç / 28 vjeç

Ne jemi çift prej 3 vitesh dhe jetojmë në Tiranë.

Jeta jonë seksuale u ndal pak më shumë se një vit më parë dhe ishim të vetëdijshëm që lidhja jonë nuk do të zgjaste shumë nëse do të vazhdonte kështu. Kështu që ne kërkuam zgjidhje.

Penisi im ishte 9.8 cm i gjatë dhe unë ejakulohesha brenda 3 minutash. U konsultova me një seksolog, shkova në palestër, hoqa pilulat... madje provova një pompë që pashë diku.. Asgjë nuk më ndihmoi.

Më në fund, një mik rekomandoi që unë të provoja këtë llak ai është marrë për një kohë. Kam hulumtuar në internet dhe kam gjetur dëshmi të mrekullueshme që tregojnë foto mbresëlënëse para dhe pas. Burrat thanë se e ruajtën lidhjen e tyre duke përdorur TestoY . E kam pasur gjithmonë të vështirë të besoj në këtë lloj publiciteti, por këtë herë vendosëm ta provonim, nuk kisha asgjë për të humbur.

Mbërriti 2 ditë më vonë në një paketë diskrete që e dashura ime nuk e vuri re fare.

Unë ndoqa udhëzimet e thjeshta dhe pas 2 javësh u befasova nga madhësia dhe energjia ime e re kolosale...

E dashura ime gjithashtu u vu re kur unë e qiva atë.. rezulton se ajo nuk ishte e lodhur nga seksi... ajo thjesht donte një kar të madh të fortë si gur për ta adhuruar.

Tani, ajo nuk mund të ngopet me të.

Ajo më zgjon me një gojore pothuajse çdo ditë, dhe më lutet ta qij atë!

Pra, rezultatet e mia që kur fillova të përdor TestoY , penisi im është 5,2 cm më i gjatë dhe gjithashtu shumë më i trashë. Tani mund të zgjas 1 orë rresht pa ardhur dhe më në fund mund të kënaq të dashurën time. Kanë kaluar vetëm një muaj e gjysmë që kur kam filluar kurën, por kam ende të njëjtën madhësi dhe qëndrueshmëri...

Porosit TestoY

SEKSOLOGËT DHE SPECIALISTËT REKOMANDOJNË TESTOY

MJEKE TË SHUMTË REKOMANDOJNË TESTOY SI TRAJTIM PËR DISFUNKSIONIN EREKTIL DHE RRITJEN E MADHËSISË SË PENISIT, SHKAKUT # 1 TË PAKËNAQËSISË SË GRAVE NË MARTESA DHE MARRËDHËNIE.

Dr. Dritan J.
SEKSOLOG

Si mjekë ju rekomandojmë TestoY burrave që duan të zmadhojnë penisin e tyre dhe/ose kanë probleme me ereksionin.

TestoY Nuk përfshin asnjë nga rreziqet që lidhen me operacionin, megjithatë efektet e tij në zgjatjen dhe vonimin e ejakulimit janë shumë të kënaqshme.

Gjithnjë e më shumë, janë gratë apo të dashurat që vijnë për konsultime me mua, sepse nuk janë të kënaqura me jetën e tyre seksuale, por nuk duan të ndryshojnë burrin e tyre. Më pas rekomandoj Test Booster dhe ata kthehen me burrat e tyre për të më falënderuar.

TestoY Rrit madhësinë e penisit me 3,1 deri në 4,2 CM mesatarisht dhe personalisht kam parë se sa i suksesshëm ka qenë tek pacientët e mi, ata janë të dy të sigurt dhe më të përmbushur.

Përzierja e 5 bimëve të lashta ka një efekt të pabesueshëm në ereksionin tuaj

Nuk po flasim për ilaçe të reja të çuditshme të prodhuara në laborator (si Viagra).

Këto janë bimë që janë përdorur për mijëra vjet, për shumë arsye të ndryshme. Përparimi kryesor këtu është që TestoY ka kombinuar të 5 dhe ka zbuluar fuqinë e jashtëzakonshme që kanë për ereksionet tuaja.

Pjesa më e bukur?

Nuk ka efekte anësore të padëshiruara!

Gjithçka që ju merrni është pikërisht ajo që dëshironi ... dhe ajo që ajo ka nevojë!

    Qëndroni më gjatë në shtrat me një penis që rreh njëlloj sikur 18 vjeç… dhe bëhu njeriu me vetëbesim! Shpërtheni me fuqi dhe energji duke rritur rrjedhjen e gjakut në penis tuaj në mënyrë të sigurt dhe efektive, duke krijuar ereksione të forta që kënaqin gruan (ose gratë). Ndiz pasionin e saj dhe bëje që të fillojë të të adhurojë ashtu siç e meriton.

Porosit TestoY

9600 ALL
4800 ALL

MESHKUJT QË U BËNË ME PENIS "SI PORNISTAR" QË GRATË DUAN

Fotot dhe videot e paraqitura në këtë blog shfaqen me pëlqimin e të interesuarve. Ndalohet përdorimi i fotove të tyre në faqe të tjera.

Nardi
Unë e kam përdorur TestoY tani e tre muaj. Në fund të muajit të dytë, penisi im ishte rritur 5,4 CM. Tani ka një gjatësi prej 18,6 cm dhe mund të bëj dashuri për gjysmë ore pa ejakuluar.

Redi
Unë e kam përdorur TestoY tani e një muaj. Ishte një mjek që ma rekomandoi sepse kisha një kompleks sa përmasat e penisit tim. Penisi im është rritur tashmë disa centimetra, por është veçanërisht shumë më i trashë dhe ereksionet e mia shumë më të forta. Unë patjetër i kam harruar komplekset e mia!

KUJDES

Kemi marrë mijëra emaile nga burra që duan të marrin TestoY
Ne u detyruam të kontaktonim distributorin dhe kërkuam një zbritje të veçantë çmimi. Ata ranë dakord t'u jepnin lexuesve tanë KOHË E KUFIZUAR marrëveshje.

PS. Kini kujdes! Ky XHEL mund ta bëjë PENISIN tuaj shumë të madh. Ju lutemi, së pari lexoni udhëzimet.

MË SHUMË PËRDORËS TË TESTOY

Filip: Nuk jam penduar që e kam provuar TestoY Gruaja ime është shumë e kënaqur me rezultatin dhe marrëdhëniet tona seksuale zgjasin 3 herë më shumë. Marrëdhënia jonë është shumë më e përmbushur dhe unë kam gjetur një besim të ri tek vetja.

Sapo kam përfunduar pakon time të tretë. Nuk do hezitoj të porosis më shume pasi të përdor të 6 kutitë e mia, por thonë që efektet zgjasin edhe pas ndalimit kë kurës, ndaj do kthehem për t'ju treguar nëse është e vërtetë.

NJË PENIS GJIGANT PORNISTARI!

TestoY PËRDORIMI MATHEW P. DËSHMIT E TIJ

Unë nuk kisha një penis veçanërisht të vogël, por kur një mik më tha për TestoY , doja ta provoja. Rezultati: penisi im është bërë i madh! Por mbi të gjitha, unë mund të bëj dashuri për orë të tëra! Çfarë mund të dëshironi më shumë?

FEMRAT TANI MË NDJEKIN FALË MADHËSISË SË PENISIT TIM

PËRDORUESI PËRDORUESI MATEO JEP DËSHMINË E TIJ

Isha një person i turpshëm dhe i tërhequr, ende i virgjër në moshën 21-vjeçare. Unë nuk jam i pashëm dhe vajzat as që më shikonin, kështu që nuk guxova t'i afrohesha kurrë. Që kur kam përdorur TestoY , jeta ime ka ndryshuar krejtësisht.

Kuptova që pamja nuk ishte aq e rëndësishme. Gjithçka që ka rëndësi është madhësia. Në vetëm 1 muaj mora rezultatet e para. Në fund të tre muajve, penisi im ishte bërë i madh. Dhe nuk kaloi pa u vënë re! Nuk mendoja se vajzat i kishin vënë re këto gjëra, në fund kuptova se kjo është gjithçka që ata mendojnë ndonjëherë!

Gjithçka filloi kur arrita të kaloj një natë të pabesueshme me një vajzë nga kursi im i anglishtes. Pastaj gjithçka ktheu. Ashtu si burrat flasin për marrëdhëniet e tyre, edhe gratë flasin për përvojat e tyre seksuale me njëra-tjetrën. Pastaj të gjitha vajzat nga kolegji im filluan të fantazojnë për madhësinë e penisit tim. Tani kaloj netë të paharrueshme. Nëse dikush do të më kishte thënë këtë disa muaj më parë, nuk do ta kisha besuar kurrë...

Redaktorët tanë kanë biseduar me seksologë dhe kirurgë të specializuar në rritjen e penisit, ata kanë konfirmuar efektet e pabesueshme të TestoY mbi zmadhimin e penisit dhe përmirësimin e performancës.

Vini

kam porositur TestoY në faqen e tyre të internetit dhe 3 ditë më vonë mora paketën në zyrë. Pakoja kaloi plotësisht pa u vënë re, kolegët e mi nuk dyshuan për asgjë. E kam ndjekur kurën për 6 muaj, të cilën e kam mbaruar 3 muaj më parë; tani, rezultatet janë mbresëlënëse dhe të qëndrueshme!

Porosit TestoY Rimi

Unë gjithmonë kisha një penis të vogël dhe ishte turpi i jetës sime. Sot, unë kam një penis me madhësi normale, gruaja ime është e kënaqur dhe mua gjithashtu, nuk di si të falënderoj TestoY për ndryshimin e jetës sime.

Andi

Kam jetuar 2 vjet jashtë dhe kam zbuluar se TestoY ishte shumë i famshëm atje! Më vjen mirë që prodhohet dhe tregtohet në vendin tim tani, do të mund ta porosis direkt dhe kostot e transportit janë të lira.

Bleri

Unë mendoj se fotografia flet vetë... kaq krenar për karin tim tani, faleminderit TestoY !

Aldi

Pas vitesh sikleti dhe zhgënjimi, e pata me penisin tim të vogël. Ndihesha më pak se një burrë dhe vetëbesimi im ishte i turpshëm. Një mik më rekomandoi të provoja TestoY . Vendimi më i mirë ndonjëherë! Penisi im është i madh, unë mund të qij për orë të tëra dhe gratë nuk mund të ndalojnë së ndjekuri mua për rrahje të shpejta. Ata dëshirojnë karin tim përbindësh!

Ardi

Pas një kure prej 4 muajsh, u rrit me 3.8 CM! Por TestoY pati një efekt të dytë krejtësisht të papritur tek unë, fitova aq shumë besim, saqë u bëra një magnet i vërtetë për vajzat, edhe pse ato as që më kishin vënë re më parë, tani më duan të gjitha! Dhe nuk zhgënjehen kurrë... Miqtë më pyesin se çfarë ka ndryshuar, por nuk do ta zbuloj sekretin tim.

KOMENTE NGA LEXUESIT

Eli

Më parë, penisi im ishte 10.7 CM dhe kisha frikë t'u afrohesha vajzave ose të shkoja më tej. Në vetëm një muaj, penisi im arriti 17.6 CM dhe tani mund t'i afrohem çdo vajze me besim.
Pëlqej Shto një koment

Arbi

Jam i martuar prej 5 vitesh dhe për herë të parë e kam parë gruan time duke shijuar seksin. Çfarë krenarie ta bësh atë të ulërijë me kënaqësi ndërsa para se të përdorja TestoY , gjithçka mbaronte në pak minuta.
Pëlqej Shto një koment

Lida

Unë nuk kam pasur orgazmë prej vitesh. Jam i emocionuar duke lexuar komentin tuaj. Komentet tuaja më bindën t'ia blej burrit tim. Faleminderit shumë për rekomandimin tuaj. Pëlqej Shto një koment

Nela

Ne e blemë këtë produkt për shkak të problemit të ejakulimit të parakohshëm të burrit tim. Problemi u zhduk pas disa ditësh dhe pas një muaji, penisi i tij u rrit ndjeshëm.
Pëlqej Shto një koment

Ledi

Kanë kaluar 3 muaj që kur fillova të përdor spërkatjen time 2 ditore. Kari im fitoi 4.5 cm dhe është gjithashtu më i trashë. Mund të qij 20-30 minuta para ejakulimit dhe tani të gjitha vajzat flasin për mua. Madje më telefonojnë vajza që nuk i njoh. TestoY më revolucionarizoi jetën time seksuale. Pëlqej Shto një koment

Mehdi

E bleva këtë produkt vetëm për të pasur kar më të madh, por në fund të fundit ishte kura për të gjitha problemet e mia seksuale. Nuk kam më mosfunksionim seksual apo ejakulim të parakohshëm. Kari im fitoi 1.9 inç. Është e mrekullueshme! Pëlqej Shto një koment

Bela

E porosita këtë produkt për të dashurin tim. Jeta jonë seksuale nuk ishte vërtet shumë emocionuese vitin e kaluar. Pas vetëm një jave përdorim, filluam të bënim sërish dashuri si në natën e parë bashkë. Nëse keni probleme në shtrat, mos e humbisni mundësinë për të porositur këtë produkt. Pëlqej Shto një koment

Nardi

Për vite me radhë, madhësia e karit tim ishte diçka që më shqetësonte. Më vjen keq për gjithë ato vite të kaluara duke qenë në depresion për shkak të tij. TestoY i zgjidhi problemet e mia në 2 muaj dhe tani kari im është 19,2 CM :) Pëlqej Shto një koment

Aldi

Gruaja ime tani e ka të vështirë ta fusë karin tim në gojë. Mund ta shihni vetë. Nuk e mendoja se mund të rritej kaq shumë.
Pëlqej Shto një koment

Duka

Disa femra janë me fat... e kam zili. Është një fitim i madh... Në gjatësi dhe trashësi. Pëlqej Shto një koment

Tani

Kari im është më i madh tani dhe mund të vendos se kur të ejakuloj, nuk e di se çfarë është të jesh i parakohshëm, më duket sikur jam bërë një zot seksi. Pëlqej Shto një koment

Bari

Ky produkt praktikisht e ka shpëtuar martesën time. Penisi im është shumë më i madh dhe gruaja ime i pëlqen. ;) Pëlqej Shto një koment

Sandi

E pabesueshme! Dhe gjithashtu parandalon derdhjen e parakohshme? Burri im vuan nga kjo, kështu që unë do të mendoj për blerjen e këtij produkti. Nëse mund të përgjigjeni, na bën të ndihemi mirë. Pëlqej Shto një koment

Sandi

Po, më parë edhe unë ejakulohesha në 5 minuta max. Me TestoY , unë kurrë nuk kam ejakuluar në më pak se 20 minuta. Dhe gruaja ime më në fund përjeton orgazma të vërteta. Pëlqej Shto një koment

Ahmed

Faleminderit TestoY . Ti më shpëtove martesën! Përveç një penisi të vogël, unë nuk pata ereksion për 3 vjet. Tani penisi im ka një madhësi normale dhe unë kam ereksione sipas kërkesës. Nëse dikush këtu pyet nëse duhet ta blejë këtë produkt, nuk ka nevojë të dyshojë. Më shpëtoi martesën dhe ua rekomandoj të gjithëve. Pëlqej Shto një koment

Vivian

Pa koment. Unë do t'ju tregoj një foto, ju takon ju të gjykoni. E kam filluar vetëm 1 muaj më parë dhe kari im është 4,3 cm më i gjatë.
Pëlqej Shto një koment

Rildi

kam marrë TestoY një muaj më parë dhe tani që kam zbuluar këtë blog, përfitova nga zbritja për të blerë edhe 2 muaj të tjerë. Kari im u rrit 3,6 cm në vetëm një muaj. Është vërtet e mrekullueshme. Pëlqej Shto një koment
Porosit TestoY