Category: North Macedonia

Showing all 24 results

 • U Caps

  Слухот е исклучително важен елемент што нѐ придружува секој ден во текот на нашиот живот. Имајте на ум дека може полека да го изгубите слухот и да се навикнете на полош слух.

  Read more
 • TestoY Gel

  Тајното откритие што ќе ви го зголеми пенисот за + 3,2 СМ НЕДЕЛНО.

  Read more
 • Целосно закрепнување од проширени вени за 28 дена! Ослободете се од болката и тешките нозе!

  Read more
 • Quick Fit

  Quick Fit – Капсули за слабеење за намалување до 15 kg месечно. Одржување здрава телесна тежина. Прекумерната тежина никогаш нема да се врати!

  Read more
 • Професионален третман на простатитис. Ја нормализира функцијата на мокрење и ги подобрува ерекциите.

  Read more
 • Познатиот македонски уролог откри како македонските лекари ги мамат мажите кои сакаат да се лекуваат од простатитис и аденом на простатата.

  Read more
 • Parazol

  За малку ќе го изгубев сопругот од опасна заразна болест: 80% од популацијата на Македонија е заразена со паразити без да го знае тоа!

  Read more
 • ЗДРАВИ БУБРЕЗИ БЕЗ АНТИБИОТИЦИ И ОПЕРАЦИЈА – Клинички е докажано дека редовните третмани со Nefro Aktiv ги ублажуваат симптомите на комплицираните заболувања на бубрезите.

  Read more
 • Nautubone

  СЕГА Е МОЖНО ДА ИМАТЕ ЗГЛОБОВИ КАКО ВО МЛАДОСТА! Виолета Јовановска: По лекувањето на ЗГЛОБОВИТЕ, можам да направам дури и шпага!

  Read more
 • Ослободете се од чешање и габични инфекции на ноктите и стапалата со еден третман.

  Read more
 • Според лекарите на Клиниката за дерматологија во Скопје: „Габичната инфекција на ноктите доведува до инфекција на крвта и некроза. Решение има, но не е за секого.“

  Read more
 • Lossless

  Стоп за опаѓањето на косата! Еве како може да добиете неверојатно густа коса со минимален напор.

  Read more
 • Normalan pritisak već od prve upotrebe

  Hypertea – нормален крвен притисок по првата употреба. Траен резултат. Делува врз причината на болеста, сведувајќи го ризикот од мозочен удар и инфаркт на нула!

  Read more
 • Оток, болка во мускулите и грчеви – 3 сигурни показатели за затнати вени. Како може да се лекувате сами во домашни услови?

  Read more
 • Болестите на дебелото црево се проблем на современото општество. Македонија е лидер во поглед на болестите на дигестивниот тракт.

  Read more
 • Намалете 15 кг за еден месец + остварете стоп-ефект. Нема враќање на тежина по престанокот со користење.

  Read more
 • На маж не му било дозволено да се качи во авион поради неговиот дигнат пенис

  Read more
 • Чај со фитоекстракти за одржување на здрав репродуктивен систем. Го стабилизира менструалниот циклус.

  Read more
 • Diatea

  DiaTea – МАГИЈА ЗА СТАБИЛИЗИРАЊЕ НА ШЕЌЕРОТ ВО КРВТА. DiaTea – производ за контрола за дијабетес во ваши раце!

  Read more
 • DiaDrops

  Главната заблуда за дијабетесот во Македонија што ги скратува животите. Дијабетесот не е казна!

  Read more
 • Dermal е ефикасен бидејќи ја елиминира причината за псоријазата. 100% природен лек! Лекот се состои од целосно природни компоненти.

  Read more
 • Deep Inhale

  Чај со екстракт од подбел (Farfarae folium) за здравје на респираторниот систем. Секој ден, повеќе од 1.500 литри воздух поминуваат низ респираторниот тракт.

  Read more
 • Apollos

  План за детоксификација – Јадете и губете килограми! Ослабете 7 – 10 килограми месечно без да ги вратите!

  Read more
 • Време е да си го вратите видот! Ја ублажува напнатоста и болката во очите за 5 минути! Враќа 99 % од видот во текот на третманот!

  Read more