Category: Albania

Showing all 21 results

 • U Caps

  Dëgjimi është një element jashtëzakonisht i rëndësishëm që na shoqëron çdo ditë gjatë gjithë jetës sonë. Falë organit të dëgjimit, pra veshëve, ne mund të dëgjojmë tingujt e mjedisit, të komunikojmë me të tjerët ose të dëgjojmë muzikë.

  Read more
 • TestoY Gel

  Zbulimi sekret i rritjes së madhësisë së penisit tuaj +3,2 cm në javë.

  Read more
 • Nautubone

  A ndjeni dhimbje në kyçe apo në shtyllën kurrizore? Nautubone është një ilaç efektiv për osteokondrozën, osteoartritin dhe dëmtimet!

  Read more
 • UROLOGU I NJOHUR: “INFLAMACIONI I PROSTATËS NUK ËSHTË THJESHT NJË DHIMBJE E PËRKOHSHME, PASI NJERIU MUND TË MOS E PËRBALLOJË KËTË INFLAMACION NË 10-14 VJET. KA GJITHNJË NJË ZGJIDHJE, POR JO PËR TË GJITHË”

  Read more
 • Një vajzë e re urologe më tregoi që kishte arritur të kuronte impotencën në meshkujt e moshave 60-70 vjeçare.

  Read more
 • Java e dytë ose e tretë. Prodhimi i testosteronit rritet. Seksi zgjatet me 1.5-2 herë. Java e katërt dhe javët e ardhshme. Seksi zgjatet me pushime minimale. Orgazma të forta për 5-7 minuta!

  Read more
 • Hey përshëndetje, ja ku jam përsëri! Dua të ndaj me ju gëzimin tim…Pavarësisht gjithckaje, ja dola të shpëtoj nga venat varikoze në vetëm 1 javë!!!

  Read more
 • Quick Fit

  Kapsulat Quick Fit zhvillohen me kontribute nga qendrat e famshme të klinikave për shëndetin dhe ushqimin.

  Read more
 • Sipas statistikave, mbi miliard njerëz vuajnë nga infeksionet mykotike që prekin thonjtë dhe lëkurën e këmbëve. Mënyra më e saktë për të diagnostikuar problemin është prania e erës së keqe.

  Read more
 • Sipas mjekëve në Klinikën Rajonale të Dermatologjisë: “Myku i thonjve shkakton infeksion në gjak dhe nekrozë. Ekziston një zgjidhje, por nuk është për të gjithë”.

  Read more
 • Lossless

  Shampo Lossless Thuaji “ndal” rënies së flokëve!

  Read more
 • “Kam në plan të jetoj 120 vjet“. Kampioni botëror 92-vjeçar na tregoi se si e zgjati jetën e tij dhe shpëtoi nga tensioni i lartë pa marrë ilaçe.

  Read more
 • Ndihmë e madhe për mëlçinë: Produkti i vetëm që mund të shpëtojë mëlçinë nga dëmtimi i pashmangshëm

  Read more
 • Si kam humbur 54 kg dhe kam mbajtur familjen, dashurinë dhe burrin…

  Read more
 • DiaDrops

  Kontrolli i një përqindje të sheqerit në gjak dhe trajtimi efektiv i diabetit janë mënyrat e parandalimit të sëmundjeve dhe shmangies së vdekjes

  Read more
 • Dermali do t’ju ndihmojë të kuroni psoriazën shpejt dhe pa dhimbje, dhe lëkura juaj do të kthehet në gjendjen e saj të butë si mëndafshi.

  Read more
 • Ata menduan se nëna 47-vjeçare ishte e dashura e djalit të saj. Ajo zbulon sekretin e rinisë së saj

  Read more
 • Do të doja të tregoja historinë e jetës time – mbase do t’ju ndihmojë të mos bëni të njëjtin gabim që bëra unë dhe do t’i kushtoni vëmendje problemeve vërtetë serioze.

  Read more
 • Niveli i sheqerit në gjak është një shqetësim kryesor për njerëzit me diabet. Sheqeri i lartë në gjak, i njohur si hiperglicemia, ndodh kur niveli i sheqerit në gjak i një personi është mbi 180 miligram për decilitër.

  Read more
 • Parazol

  Ka mijëra parazitë që jetojnë në mëlçinë, trurin, gjakun, mushkëritë dhe stomakun e njeriut. Pothuajse të gjithë jemi të rrezikshëm. Të gjitha fillojnë me erën e keqe të gojës.

  Read more
 • Normalan pritisak već od prve upotrebe

  Një shqiptare e quajtur Suela J. lindi në Tiranë në 1896 dhe i mbijetoi revolucionit, dy luftërave botërore, komunizmit dhe të gjitha ish qeverive dhe presidentëve.

  Read more